Hudba v rodině

Hudební projekt zaměřený na možnosti výuky na udební nástroj s rodičem a užití hudebních prostředků pro prohlubování komunikace v rodině. 
Součástí projektu jsou pravidelné nebo jednorázové workshopy.
Workshopy se zaměřují na společné muzicírování, hru na hudební nástroje, zpěv, podpůrná cvičení, improvizaci (do výuky je možné zapojit celou rodinu, která tak může objevovat kouzlo kontaktu beze slov nebo zažít sílu malých domácích rituálů pomáhajících denním rytmům rodiny). 
(Setkání se realizují přímo v rodině nebo v našem ateliéru v Praze, 
délka: 60-90min., cena od 650Kč/rodina
)


Celoroční cesta 2023/24
Rodičům, kteří chtějí pomoci svým dětem lépe vstoupi do světa hudby nebo se seznámit s možnostmi, jak je podpořit v učení, soustředění a kontaktu nabízíme celoroční cestu, která zahrnuje osobní setkání, představení, materiály a inspirace do rodiny.

Pozn. Odkazy na další materiály naleznete přímo v jednotlivých měsících


,,Hudba v rodině" (seminář pro rodiče)
Od pradávna byla hudba součástí rodiny, proto je možné i dnes využít její zázračné
moci uzdravovat, přinášet pochopení a radost do každého dne rodinného života.
Během setkání se rodiče praktickou formou seznámí s možnostmi využití hudby ve výchově, vzdělávání, možnostmi rodinných rituálů i přípravě na školu.
Další témata a diskuse: výběr nástroje pro děti, rodič jako první učitel, rodina jako první sociální skupina, formace hlasu u dětí, cvičení pro zdravý růst i relaxaci.
Počet účastníků (min. 5, max. 25), délka 90-140min.
Během setkání se rodiče praktickou formou seznamují s možnostmi využití hudby ve výchově, vzdělávání, možnostmi rodinných rituálů i přípravě na školu...….

……...………………………................................….
Pro zájemce je k dispozici video s návodem, jak začít.